Telefon
WhatsApp

Kaliteli Hizmet, Güvenilir Ödeme ve Hızlı Teslimat Güvencesi..

İLETİŞİM

Hakkımızda

Hakkımızda

2009 Yılında Konya’da kurulan İBDAİ MEDYA 14 yıllık tecrübesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. İBDAİ MEDYA ailesi olarak Türkiye’nin 11 ilinde bayiliği ve 17 farklı bölgesinde satış temsilcileri bulunan Türkiye’nin önde gelen ajanslarından birisidir.

Firmamızın Ücretsiz Destek Hizmet Politikası vizyonu ile tüm müşterilerine sunmuş olduğu hizmetler sayesinde gün geçtikçe daha güçlü şekilde büyüyor ve gelişiyoruz. 2009 yılından bugüne 278 internet sitesi, 32 e-ticaret sistemi, 7 B2B satış sistemi, 356 sosyal medya takipçi hizmeti, 654 sosyal medya beğeni hizmeti, 23 marka vekaleti, 60 kurumsal hat hizmeti, 41 toplu SMS, 46 toplu mail, 32 e-posta sistemi, 145 SEO hizmeti, 13 masaüstü yazılım, 21 mobil yazılım ve 69 web yazılım hizmeti yapmış bulunmaktayız.

İBDAİ MEDYA ailesi olarak 2010 yılında GoogleYandex iş çözüm ortaklığı ve ortak AR-GE çalışmaları hizmetinde resmi bölge partnerliği yaptık. Yapmış olduğumuz bu AR-GE çalışmalarında arama motorlarına uyumlu yazılımlar, içerikler ve görsel tasarımlar konusunda firma çalışmalarımızı geliştirdik. Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmak adına ajansımız bünyesinde bulunan 3 personelimizi yurt içinde, 2 personelimizi ise yurt dışında özel eğitimler gönderdik. Alanında uzmanlaşmış ekip üyelerimiz ile siz ve markanızı daha çok anlayarak size özel çözümler üretmek için birçok farklı metot sunmaktayız.

 Sonuç odaklı çalışmalar hedefleyen İBDAİ MEDYA, firmanıza Özgün Çalışmalar ve Paket Sistemli Çalışmalar üretilmektedir. Bu çalışmalarda maksimum 14 iş günü süre belirlenmekte ve Dünya'da bir ilk olan "24 Saat İçerisinde Web Siteniz Hizmetinizde" kampanyası ile hızlı işlemler sağlamaktadır. 24 saat içerisinde web tasarım, alan adı, hosting ve SEO işlemleri anahtar teslim olarak sunan ajansımızda ödemenizi de iş tesliminden sonra "Ellerinize Sağlık, Gayet Başarılı" kelimesinden sonra almaktadır.

Almış olduğunuz hizmetin ödemelerini en kolay ve en makul şekilde yapabilmeniz adına 7 farklı ödeme seçeneği sunmaktayız (Nakit ödeme, kredi kartı ile ödeme, havale ile ödeme, kredi kartı taksit ödeme, elden taksit ödeme, İBDAİ Kredi Puan Ödeme ve Bonus Puan Ödeme). Ödeme seçeneklerinden “Elden Taksit” sistemi sayesinde bütçenizi zorlamadan kefil, koşul aramaksızın hizmeti satın alabilirsiniz.